Windows 10 out of range hatası

Out of range hatası dün ekran cozunurluguylr oynadım ve ekran gitti guvenli modda açıyorum  safe mode  seçeneği yok napcam acil yardım edermisiniz win10

kullanici797496 kullanici797496 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 out of range hatası alıyorsan ve düzeltemiyorsan çözüm olarak şu dediğimi deneyebilirsin:

    Windows 10 out of range hatası çözüm

    1. Window 10 açıldığında açma kapama düğmesine basılı tut. Bilgisayar kapansın.
    2. Bilgisayarı yeniden aç. Tekrardan açma kapama düğmesine basılı tut. Bilgisayar kapansın.
    3. Bu işlemi bir kaç defa tekrar et. Ta ki karşına Bir seçeek Belirleyin / Sorun Gider ekranı gelene kadar.
    4. Buradan Gelişmiş seçenekleri seç.
    5. Başlangıç Ayarlarını seç.
    6. Daha sonra burada Yeniden başlat seçeneğini seç.

    Bilgisayar yeniden başladığında Güvenli modu seç. Daha sonra Windows da çözünürlük ayarlarını düşür. Bu işlemden sonra bilgisayarı yeniden başlat Windows 10 out of range hatası çözülecektir.

    hakan hakan (15394)