Windows 10 - Oyuna Girmeye Çalışırken Çıkan Hata (An error has occurred in the graphics engine.Try to...) ?

Merhaba Windows 10 Kullanıcısıyım MAX PAYNE 2 Adlı Oyuna Girmeye Çalışırken Bu Hata Çıkıyor Çözümü Nedir Acaba ?

HATA EKRANI !

kullanici567286 kullanici567286 (41)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görünüşe bakılırsa ekran kartınızla ilgili bir problem söz konusu.Ekran kartının sürücüsünün kurulu olduğundan emin olmanız gerekiyor.

    Bilgisayarım'a sağ tuş özellikler'e tıklayın.Açılan pencereden solda duran Aygıt Yöneticisi ne tıklayın.Ardından açılan menüden Görüntü Bağdaştırıcıları na gelin ve açın.Açılan içerikten ekran kartı modelinizin isminin yazılı olduğuna bakın eğer Standar VGA Bağdaştırıcısı yazıyorsa ekran kartınız tanıtılmamış demektir.Orada yazan isim ekran kartınızın model ismi yazmalı örneğin; AMD Radeon 6900 Series gibi.

    Ekran kartınızın modeline göre (AMD,Nvidia veya Intel) üreticinin web sitesine giderek ekran kartı modelinizin çıkan en son sürücüsünü indirin ve kurun.

    Ardından DirectX 9 web yükleyiciyi şu adresten indirin ve kurun.

    ismailsarp ismailsarp (6010)