Windows 10 PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA Hatası

Merhaba, bilgisayarım Windows 10 ve sürekli Page_Fault_In_Nonpaged_Area hatası alıyorum. Her açışımda bu hatayla karşılaşıyorum ve her seferinde olduğu için çok canımı sıkmaya başladı. Virüs olmadığından da emin değilim açıkçası çünkü virüs taraması yapmaya kalkıştığımdan 5 dakika sonra falan yine bu hatayı alıyorum, tarama yapamıyorum, bir şey yükleyemiyorum, hatta artık Youtube'da video bile izleyemiyorum. Lütfen yardımcı olun!

smilerist smilerist (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bozuk antivirüs veya RAM. Antivirüsü kaldır, kaldırdıktan sonra olmuyorsa aynı MHz değerinde RAM bellek al.

    bilisimuzmani bilisimuzmani (16)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bendeki tek Anti-Virüs Windows defender? smilerist 7 yıl önce
    • Çok teşekkürler, evet antivirüsü devreden çıkarttım ve düzeldi. Normalde 10 15 dakika dayanan bilgisayar 5-6 saat, ben elimle kapatıncaya kadar dayandı. Teşekkür ederim... smilerist 7 yıl önce