Windows 10 parola kaldırma

Bilgisayar açılırken soran parolayı nasıl kaldırabiliriz? Yani parola istemiyorum. Bir türlü çözemiyorum bunu.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
1 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar, daha önceden bu konuya değinen bir konumuz uzmanim.net üzerinde konu olarak bulunmaktadır. Aşağıdaki adımları takip ederek şifre kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz:

    1. Bilgisayarınızdan Ayarlar > Hesaplar bölümüne girin.
    2. Sol taraftaki Oturum açma seçenekleri'ne tıklayın ve Parola'ya tıklayın.
    3. Önce mevcut parolanızı girin, yeni parola sorduğunda da boş bırakıp direkt enter tuşuna basın.

    Kaynak: Bilgisayar şifresi kaldırma | En Kolay 2 Yöntem

    darkcrak darkcrak (5168)
    1 ay önce cevaplandı