Windows 10 parola yanlış diyor ve hiçbir şekilde giremiyorum

Selamlar normalde pin ile giriyordum pcye sonra Bi anda parola ile gir dedi parolayı yazıyorum yanlış diyor parolayı değiştirdim hesabın tekrar deniyorum halen yanlış diyor internetten araştırdım baya bi CMD ile halledin diyorlar shifte basılı tutup yeniden başlat diyorum CMDye tıklıyorum fakat beni yeniden parola yerine atıyor bilgisayarı sıfırla diyorum hata oluştu diyor

lilp2lo lilp2lo (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Lokal hesap ile mi yoksa Microsoft hesabı ile mi Windows 10'a giriş yapmayı deniyorsun? Bir de Giriş yapmaya çalıştığın kullanıcı doğru değil mi?  Dalgınlıkla başka bir kullanıcı hesabına girmeye çalışıyor olabilir misin?

    Bir de parolayı boş bırakıp girmeyi denedin mi?

    hakan hakan (15409)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarına daha önce  bağlamış oldugun  Mail adresinin şifresini hatırlıyorsan  o Mail  adresinin şifresini  denemelisin

      e-posta şifresi ile  de giriş yapılıyor olması gerekiyor diye hatırlıyorum .

      mzokutan mzokutan (1)