Windows 10 pencere kenarları yeşil-kırmızı vb renkli

Bir tane uyguluma kurcağım zaman nereye kuracağımı seçerken pencere kenarları yeşi mavi kırmzıı vb renkler oluyor veya klasör açtığımda normal olarakta oluşuyor

darkmues darkmues (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba.

    Aynı sorun benimde başıma geldi ama en sonunda çözdüm:)

    1-Bilgisayarımın üzerine gelerek fareyle sağ tıkla ve özellikleri aç

    2- Ardından çıkan ekrandan bu fotoğraftaki şıkkı seç (Gelişmiş sistem ayarı).

    3- Yine çıkan ekrandan Gelişmiş ten ayarları seç.

    4- Buradan ''Sürüklenen pencere içeriğini göster '' e tik at ve tamam a bas.

    Eğer böylede olmazsa format çek illahi düzelir.

    sametcelik sametcelik (6)