Windows 10 Pro 1909 sürümünde Windows Defender nasıl kalıcı şekilde devredışı bırakılır

Windows 10 Pro 1909 sürümünde Windows Defender nasıl kalıcı şekilde devredışı bırakılır youtubede bu videoda dakika 2:20 den sonrası yapılan işlemler Windows 10 Pro 1909 sürümünde işe yaramıyor başka nasıl kalıcı şekilde devredışı bırakılır Windows Defender

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çözümü buldum ilk önce ayarlar kısmına girip sonra güncelleme ve güvenlik kısmına tıkladım sol tarafta ki bölümden windows defender yazısına tıkladım ordan devre dışı bıraktım sonra videoda anlatılan bölümü yaptım oldu

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

      Daha önceden @alattin bu konu ile video çekmişti ayrıca bu konu ile ilgili bir makale de bulunmaktadır.

      Çözüm makalesi: Windows Defender nasıl kapatılır?

      Çözüm videosu: Windows Defender nasıl kapatılır?

      O senin attığın videoda hazır bir program bulunmaktadır ve bu uygulama daha işe yaramaz fakat yeni windows sürümlerinde işe yaramaz çünkü sürekli yazılımlarıyla oynanıyor windows un

      darkcrak darkcrak (5168)