Windows 10 pro 21H2 64 için Microsoft Edge Güncelleme

Windows 10 pro 21H2 64 için Microsoft Edge Güncelleme Tarihimi Değişti Her Hafta Cuma Günleri Güncelleme Geliyordu 1 Nisan 2022 Tarihinde Gelmedi Güncelleme 3 Nisan Pazar günü gelmiş güncelleme

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yazılım güncelleme tarihleri sıkı sıkıya kurallara bağlı değildir. Zaman zaman güncellemeler farklı sebeplerden öne çekilir ya da ötelenir. Geçtiğimiz günlerde chromium tabanlı tarayıcılarda çok ciddi bir güvenlik açığı çıktı.  Edge bu güvenlik açığını kapattı. Bununla alakalı bir durum olabilir.

    hakan hakan (15424)