Windows 10 pro açılırken kilit ekranı olmuyor

Merheba arkadaşlar ben Windows 10 pro 10586 sürümünü kullanıyorum açılışta kilit ekranı resmi gelmiyor  oturum açma ekranında windows arka plan resmini göster yazısı açık durumda alttaki linkteki resim gibi çıkıyor windows 10 açılışta not : resim masaüstü resmi

http://resmim.net/f/mpefbe.png

oturum açma ekranında windows arka plan resmini göster yazısı kapalı duruma getiriyorum açılışta sade renk olarak çıkıyor

sürümdenmi kaynaklanıyor bir  türlü çözemedim bir program bulmuştum sorunu çözdüm oda pcnin açılış hızını yavaşlattı yardımınızı bekliyorum

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sadece bir şey soracağım. Neden Windows Update ile en son sürüme güncellemiyorsun bilgisayarı?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • bana güncelleme deme @farurhenho ayrıca Windows 10 Windows update Windows 7/8/8.1 gibi degil efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Sen bu kafayla hiçbir problemine cevap bulamazsın. Benden söylemesi. Üyeliğin boyunca açtığın konuların hepsi birbiriyle aynı ya da benzer. @efsaneemrahylz omercik 6 yıl önce