Windows 10 pro açılırken şifre ekranının gelip gitmesi

Merhaba ben bir önceki soruda uyku modundan çıkınca direk masaüstü gelmiyor diye soru sormuştum hakan beyin vermiş olduğu cevaba göre oturum açma seçeneklerinde Oturum Açmayı Gerekli Kil seçeneğini hiç bir zaman yapmam lazımmış ama bunlardan önce bir parola eklemem gerekiyormuş parola ekledim oturum açma seçeneklerinde Oturum Açmayı Gerekli Kil seçeneği geldi hiç bir zaman yaptım netplwizden parolayı kaldırdım bilgisayarı uyku modundan alıp çıkarken direk masaüstü gelmeye başladı tek sorunum şuan bilgisayarı kapatıp açtığımda parola ekranının gelip gitmesi 2.ci 3.cü kapatıp açmama bilgisayarı bir sorun çıkmıyor onu nasıl çözebilirim parolayı sıfırlayın demeyin bu kez uyku modundan çıkınca direk masaüstü gelmiyor

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Netplwiz ‘den parola istemesini tekrar aktif et

    Diğer gereksiz kıl ayarı yaptığın gibi kalsın

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Söylediğiniz mantıklı ama bu sefer windows açılırken parola isteyecek başka bildiğiniz ayar yokmu @ybaskin34 gorele28 4 yıl önce