windows 10 pro etkinleştiremiyorum

yakın zamanda windows lisans süresi bitecek diye bildirim almaya başladım bilgisayarımda ardından youtubeda çözüm aradım kendimce ve sonra şunu buldum windows tuşu+x  powershell(yönetici) tıkladıktan sonra cmd gibi bi ekran çıktı karşıma oraya slmgr -rearm yazdım ardından bilgisayarı yeniden başlattım sonra yaptığım şey içime sinmedi duvar kağıdını değiştirmek istedim fakat yapamadım çünkü windows etkinleştirmemi istiyordu bilgisiyar benden bende ürün anahtarını girdim cmd komut sistemi ardındanda cscript slmgr.vbs /ipk ürün kodu ardından enter sonrada cscript slmgr.vbs /skms kms.lotro.cc  enterledim sonrada cscript slmgr.vbs /ato yapıp enterledim ardında hata:0xC004F074 Yazılım Lisans Hizmeti bilgisayarın etkinleştirilmediğini raporladı. Hiçbir Anahtar Yönetim'yle (KMS) bağlantı kurulamadı.Ek bilgi için lütfen Uygulama Olay Günlüğü'ne bakın.  windowsu nasıl etkinleştirebilirim lütfen yardımcu olunuz

dlss dlss (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cracklı Windows kullanmanı önermiyorum ayrıca internet üzerinden 10 TL'ye veya 50 TL'ye Windows lisansları var onlardan birini almanı tavsiye ederim ayrıca orjinal lisans.

    Not: N11,Gitti gidiyor gibi tanındık web sitelerinden almanı öneririm güvenliğin açısından.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Ben mesela Win 7 lisanssız kullanırsam ne olur hali hazırda lisanssız adils 3 yıl önce