windows 10 pro etkinleştiremiyorum

cihazım internete bağlı olduğu halde serial key girerek windows10 pro x64 işletim sistemimi etkinleştiremiyorum sorun gidericide internetim olmadığını gösteriyor resim olarak aşşağıdaki linktedir.
https://i.hizliresim.com/ROqaAo.png

expertus expertus (8)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pro lisansı (Ürün etkinleştirme anahtarını) legal yollardan değilde illegal site ve şahıslardan satın aldıysan, o sebeple olabilir. Belki microsoft bu lisansı yakalamış ve geçeliliğini iptal etmiş olabilir.

    Laptoplar ve markalı desktop PC modelleri genellikle Pro lisanslı işletim sistemleriyle gelmez (Gelenler nadirdir ve üst düzey pahalı makinelerdir.). Bunu düşünerek lisansı PC'den ayrı ve resmi olmayan bir şekilde satın almış olabileceğini düşündüm.

    Yada Windows 10 başka bir sürüm yüklediysen (home single langue vd) o sebeple Pro ürün anahtarı sistemi etkinleştirmemiş olabilir.

    Üçüncüsüde bir sistem veya internet bağlantısı problemi olabilir.

    Son olarakta lisanslamak istediğin Windows 10 Pro, orjinal değilde modifiye bir sisstem ise.. Ama önce akla gelenler son ikisi değil ilk ikisi..

    Bu belirttiklerim paralelinde sistemini ve etkinleştirme girişimlerini yeniden düşünür ve değerlendirirsin.

    temmuz temmuz (12505)