Windows 10 pro görev çubuğu genişletme

merhaba Windows 10 pro görev çubuğu genişletme nasıl yapılır kırmızı işaretlediğim yer

kırmızı işaretlediğim yer

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Görev Çubuğuna Sağ Tık yap ardından Görev Çubuğunu Kilitle'nin yanındakikaldırarak genişletme yapabilirsin.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • olmuyor gorele28 4 yıl önce
    • @ybaskin34 ek olarak bu işlemi yaptıkdan sonra görev çubuğunu yukarı doğru çekmen gerekiyor @gorele28 darkcrak 4 yıl önce
    • @darkcrak dediği gibi eklediğim resimdeki işlemi yaptıktan sonra görev çubuğunu genişletmek için yukarıya çekmelisin. GIF şeklinde görsel ekliyecem @gorele28 ybaskin34 4 yıl önce
    • @gorele28 nasıl yapacağını gif şeklinde yoruma ekledim.. ybaskin34 4 yıl önce
    • @darkcrak nasıl olmuş gif ? :) ybaskin34 4 yıl önce
    • Süper darkcrak 4 yıl önce
    • @ybaskin34 kendini aştın :) hakan 4 yıl önce
    • @hakan :) estafurullah hocam :)) ufaktan kendimi geliştirmeye çalışıyorum. :) ybaskin34 4 yıl önce