Windows 10 Pro işletim sisteminde her açılışta 1-2 saniye sonra gelen wireless simgesi

merhaba benim Windows 10 Pro işletim sistemi her açılışta 1-2 saniye sonra gelen wireless simgesi sorunu yaşıyorum çözümü nedir görev çubuğunun sol tarafta başlat menüsü arama kutucuğu görev görünümü micrisoft edge dosya gezgini not defteri windows media player ve google chrome var görev çubuğunun sağ tarafında ise kişiler gizli simgeleri göster batarya wireless ses ve saat bunların içinden sadece bilgisayar her açılışında masaüstü ekranı geldiğinde görev çubuğunda bulunan wireless simgesi geç geliyor driveri yüklü

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benim önerim temiz ön yükleme yapmaktan yana.

    Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    darkcrak darkcrak (5168)