Windows 10 Pro KB5004945 güncellemesi yüklenmiyor

Merhaba arkadaşlar, Windows 10 Pro 64 bit işletim sisteminde KB5004945 güncellemesi güncellemeleri denetle kısmında iniyor ve yükleme kısmına geçiyor. %100 olduğunda 1-2 dakika bekliyor ve şu çıkıyor: 0x800f0984 hatası.

gorele28 gorele28 (387)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu sorunun çözümü çok basit, yapmanız gerekenler.

    1. Windows arama kısmından Services'i açın yani Hizmetleri.
    2. Hizmetleri açtıktan sonra Windows Update'yi bulun ve üzerine sağ tıklayıp Özellikler diyin.
    3. Özelliklerden Başlangıç türünü devre dışı bırakıp uygula diyin ve ardından durdur'a tıklayın.
    4. Yukarıdaki adımları yaptıktan sonra Bilgisayarım'ı açın ve buradan windows'un kurulu olduğu diskten windows'a girin sonra SoftwareDistribution klasörüne girin ve bu klasördeki bütün herşeyi silin.
    5. SoftwareDistribution içerisindeki herşeyi sildikten sonra Services yani hizmetler'e girin ve windows update ye sağ tıklayın sonra özellikler ve ardından başlangıç türünü elle yapıp uygula diyin sonra başlat'a tıklayın.
    6. Bu işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve windows güncellemelerinizi yapmayı deneyin.
    darkcrak darkcrak (5168)