Windows 10 pro kopyala yapıştır sorunu yaşıyorum

Windows 10 pro kopyala yapıştır sorunu yaşıyorum  RESİM BU KONAMI Klasörü var kopyala yapıştır yapıyorum KONAMI - Kopya yazıyor aynı klasörden 1 tane daha olduğu için uyarı gelmiyor değiştirmek için diğer klasörlerde aynı nasıl düzeltebilirim

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu bir sorun değil. Bir klasör içindeki başka bir klasörü aynı klasöre kopyala ve yapıştır yaparsan Windows bu klsörden bir kopya çıkartır ve KlasörAdı-KOPYA olarak buraya yapıştırır. Üzerine yapıştırması mantıksızdır.

    Fakat senin bir klasörde KONAMI adında bir klasörün olduğunu düşünelim. Yine farklı bir klasörde KONAMI klasörü var. Sen herhangi bir KONAMI klasörünü kopyalayıp diğerinin olduğu klasöre götürür ve yapıştır yaparsan bu sefer Windows seni uyarır.  " Hedefteki dosyayı değiştir" uyarısı verir. Onaylarsan üzerine yazar.

    Bu uyarı pencresi karşına gelmiyorsa şunu dene

    1. Dosya gezgininden herhangi bir klasöre gir.
    2. Daha sonra üst bardaki görünüm'e tıkla.
    3. Seçenekler > Klasör ve arama seçeneklerini değiştir
    4. Görünüm'e tıkla.
    5. Gelişmiş ayarlar altında Klasör pencerelerini ayrı bir işlemde başlat seçeneği işaretliyse işaretini kaldır.

    klasör kopyalarken üzerine yaz gelmiyor

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hedefteki dosyayı değiştir demişsin o yazı daha önce çıkıyordu o nedenle var olan klasörün üzerine yazıyordu hayli ile kopya yazısı çıkmıyor du şuan bilgisayarda değilim bilgisayara geçince ilk işim dediğiniz işlemleri yapacağım @alattin bey gorele28 4 yıl önce
    • Bahsettiğin tik kalkmış vaziyetteyimmiş başka çözüm önerisi varmı gorele28 4 yıl önce
    • @gorele28 sorunu daha iyi anlayabilmem açısından kısa bir video çekip yükler misin? alattin 4 yıl önce
    • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1317343298436756&id=100004832952447&ref=bookmarks hocam 2 ci adımdaki gibi C ve D diskinde olmuyor gorele28 4 yıl önce
    • @gorele28 linkin Tıkladığın bağlantı bozuk olabilir veya sayfa kaldırılmış olabilir. diyor alattin 4 yıl önce
    • Düzelttim hocam gorele28 4 yıl önce

    Hocam aynı sorun bende de var çözümü yazarmısınız

    safakyildiz safakyildiz (1)
    2 yıl önce cevaplandı

    • @safakyildiz Merhaba size bir link atacağım mesaj yoluyla Windows 10 Pro 21H2 X64 linkini indirip rufus ile usbye yazdırıp format atarak çözdüm gorele28 2 yıl önce