Windows 10 Pro Microsoft Storeden bu iki oyun inmiyor

Merhaba Windows 10 Pro Microsoft Storeden bu iki oyun inmiyor

 https://hizliresim.com/si6nC0

https://hizliresim.com/EwIAYH arama kutusuna wsreset yazıyorum enterliyorum microsoft store gidip geliyor sonuç aynı hizmetler bölümünde uptade çalışıyor ne yapmam lazım birde intel hd graphics 4000 ne yeni güncelleme gelmiş ondan sonra oldu

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyunlar satın alınabilinir kategorisine girmiş o yüzden indiremiyormuşum

    gorele28 gorele28 (387)
    3 yıl önce cevaplandı

      1.Çözüm:

      Microsoft store'nin ön belleğini temizlemeyi denedin mi?

      1. İlk olarak Windows + R tuşlarına  bas ve çalıştır ekranını aç.
      2. Çalıştır ekranı geldikten sonra WSReset.exe yaz ve ardından bilgisayarını yeniden başlat.

      2.Çözüm:

      1. Powershell'i yönetici olarak aç.
      2. Powershell'i açtıktan sonra şu komutları gir.
        • Get-AppxPackage Microsoft.WindowsStore | Remove-AppxPackage
        • Add-AppxPackage -register "C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.WindowsStore*\AppxManifest.xml" -DisableDevelopmentMode
      3. Bu komutları girdikten  sonra bilgisayarını yeniden başlat.

      3.Çözüm:

      Bilgisayarını güncellemeyi deneyebilirsin veya Microsoft store'yi

      darkcrak darkcrak (5168)