Windows 10 PRO Redstone 4 çıktımı

merheba Windows 10 PRO Redstone 4 çıktımı bu konuyu hangi siteden takip edebilirim

gorele28 gorele28 (387)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Muhtemelen bu akşam saatlerinde Redstone 4 güncellemeleri (Spring Creators Update) dağıtımı başlayacak. Fakat sıfırdan format için ISO'nun çıkması bir süre alacaktır. Belki bir - iki, hafta, en fazla bir ay kadar..

    ISO sürümü https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows10 (tıkla) sayfasından (Microsof'tun resmi sitesidir) takip edersin, şu anda halen kullanılmakta olan sürüm Redstone 3 (Fall Creators Update) mevcut. Yeni sürüm ISO'su hazır olduğunda bu sayfada bilgisi olacaktır. Dağıtım başladığında oradan "medya oluşturma aracını" (MediaCreationTool) download ederek onun vasıtasıyla ISO'yu yüklersin.

    temmuz temmuz (12505)