Windows 10 pro ses simgesinin adını nasıl değiştirebilirim

merhaba Windows 10 pro ses simgesinin adını nasıl değiştirebilirim Hoparlör(High Definition Audio Aygıtı) yazıyordu format atmadan önce format attım ses simgesine tıkladığımda Hoparlör(2-High Definition Audio Aygıtı) yazısı çıkıyor 2- yazısını kaldırmak istiyorum Aygıt yöneticisinden Ses girişleri ve çıkışlarındaki Hoparlör(2-High Definition Audio Aygıtı) Mikrafon (2-High Definition Audio Aygıtı) aygıtlarını kaldırdım sistemi yeniden başlattım düzelmedi acaba Aygıt yöneticisinden Ses girişleri ve çıkışlarındakinin altındada Ses video ve oyun denetleyicilerindeki High Definition Audio Aygıtınımı kaldırıp sistemi yeniden başlatmalımı

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorunum çözüldü Aygıt yöneticisinden Ses girişleri ve çıkışlarındakinin altındada Ses video ve oyun denetleyicilerindeki High Definition Audio Aygıtınımı kaldırıp sistemi yeniden başlattım

    gorele28 gorele28 (387)