Windows 10 pro sistem geri yükleme noktası nereye kaydediyor

Windows 10 pro sistem geri yükleme noktası ve geri yüklenen sistem geri yükleme nereye kaydediyor

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem geri yükleme noktalarını şu şekilde görebilirsin

    1. Windows 10 arama bölümüne cmd yaz. Çıkan sonucu sağ tuşla tıkla ve yönetici olarak çalıştırı seç.
    2. Daha sonra komut satırında şu komutu kullan:
      vssadmin list shadows

      burada sistem geri yükleme Id ve adları listelenecek

    Disk üzerindeyse C sürücüsünde gizli olarak bulunan System Volume Information altında saklanır. Bu klasöre erişemezsin.

    murat murat (12492)