windows 10 pro yükleme

bilgisayarımı windows 10 pro yapmak istiyorum fakat gerekli ürün anahtarını bir türlü bulamadım, bu ürün anahtarını bilen varsa nasıl yapılacağıyla beraber bana anlatabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

veysi2023 veysi2023 (149)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Yasal işlerle uğraşmanı tavsiye etmem ama lisans satın almak istersen 28,89TL'ye satın ala bilirsin LİNK

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • paylaştığınız da kaçak yoldan oluyor microsoft store da windows 10 pro 1899 tl bu yüzden ürün anahtarını biliyorsanız yardımcı olur musunuz? veysi2023 5 yıl önce
    • Bu sitede lisans paylaşmak yasak @veysi2023 darkcrak 5 yıl önce
    • anladım, yine de teşekkürler veysi2023 5 yıl önce

    @darkcrak'ın paylaştığı linkteki lisans orijinal, kaçak değil. Oradakini satın alabilirsin eğer istersen, sana yine orijinal Windows 10 Pro lisansı verilecek.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Burada daha önce benzer bir soru sorulmuştu. Açıklamaları okuyabilirsin: Windows 10 Pro OEM lisans nedir?

      alattin alattin (16984)