Windows 10 pro yüklü laptopun hoparlöründen ses gelmeme sorunu

Merhaba arkadaşlar az önce YouTubede video izlerken 2 yaşındaki yeğenim klavyenin üstüne ellerini yasladı esc tuşlarının olduğu yer içinde fn tuşu felan var sonra güç düğmesine basmaya başladı ve ses gitti sesimi kitlendi ne oldu sistem geri yükleme yaptım olmadı format attım formatı atarken C diskin sildim sildiğim C diskinin üstüne geldim yeni butonuna basarak C diskini tekrar oluşturdum sonra biçimlendir butonuna tıkladım tamam tıklayıp ileri butonuna tıkladım formatlama işi bitince masaüstü karşıma geldi ses alıp verdim ses laptopun hoparlöründen çıkmıyor ama kulaklığı takınca ses geliyor yardımcı olursanız sevinirim

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sert basmışsa hoparlör bozulmuş olabilir.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çözüldü format attım intel hd graphics sürücünü kurdum pcyş yeniden başlattım çözüldü gorele28 4 yıl önce

     intel hd graphics sürücüsü yükleyerek sorunu çözdüğünü yazmışsın ama sorunun çözümünün bu olduğunu, bundan dolayı çözüldüğünü düşünmüyorum.  Sen ekran kartı sürücüsü yüklemişsin ve ses sorunun çözülmüş.  Bu işte bir tuhaflık var.

    hakan hakan (15409)