Windows 10 "reboot and select proper boot device or ınsert boot media in selected boot device and press a key"hatası alıyorum.Lutfen çok acil yardıma ihtiyacım var.

Hdd bios ayarlarından 1.sırada ve çalışıyor.

Fakat "reboot and select proper boot device or ınsert boot media in selected boot device and press a key"hatası alıyorum.

Lutfen çok acil yardıma ihtiyacım var.

kosko kosko (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, Aynı sorun benimde başıma gelmişti. Servise götürdüm bana fanı ve kablolarda sıkıntı olduğu söylendi. değiştirdiler şimdi sorun yok eğer biraz bilgisayar bilginiz varsa başka bir harddisk bulup kasaya takıp bir deneyin eğer sizde de aynı hatayı vermeye devam ederse sorun sizde de fanı arızalı olabilir. yok normal şekilde açılır çalışmaya devam ederse büyük olasılık harddiskiniz arızalı demektir. Eğer bilginiz yoksa hiç uğraşmayın garantisi varsa yetkili servisiyle görüşün

    lion lion (595)