Windows 10 Redstone 4 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Windows 10 Redstone 4 (sürüm 1803) ne zaman çıkacak?

wiwix wiwix (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önceleri Mart 2018 olarak dillendiriliyordu (WEB'de). Fakat bugünlerde Nisan 2018'e sarkabileceğide ifade ediliyor. Bu hususta Microsoft'un resmi bir açıklaması yok.

    Bugün Mart ayının ikinci Salı günüdür ve bir süpriz olarak bugün -akşam saatlerinde- de gelebilir. Eğer bugün bu güncelleme olmazsa öyle sanıyorum Nisan ayı Salı güncellemeleri ile gelir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Salı günleri yeni güncellemeler mi geliyor? wiwix 6 yıl önce
    • Evet ama her salı değil, genellikle her ayın ikinci Salı günleri oluyor bu (Bazan bu takvim değişebiliyor, başka bir Salı veya farklı bir günde olabiliyor. Yani kesin kural değil). @wiwix temmuz 6 yıl önce
    • Maalesef bu ayın (Mart ayının) Salı güncellemeleriyle gelmedi. Herhalde Nisan ayında gelecek artık @wiwix temmuz 6 yıl önce