Windows 10 Redstone 4 güncellemesi (Spring Creators Update) ertelendimi?

1O Nisan tarihinde "Salı güncellemeleri" ile dağıtılması beklenen Windows 10 Redstone 4 güncellemesi (Spring Creators Update) gerçekleşmedi. Ertelendimi?

Ertelendiyse neden?

Ne zaman dağıtım başlayacak?

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Evet, maalesef ertelendi. Erteleme sebebinin güncellemede ciddi bir hatanın tespit edilmesi olduğu belirtiliyor.

    Windows Central sitesinin (orjinal dil İngilizcedir, tıkla) haberine göre Microsoft, dağıtımından önce düzeltilmesi gereken ciddi bir hata keşfedildiği için bu ana güncellemeyi ertelemek zorunda kaldı. Windows Central sitesi, Spring Creators Update'deki (Redstone 4, Windows 10 sürüm 1803) hatanın Windows Insider programının katılımcıları tarafından tespit edildiğini belirtiyor.

    Microsoft herhangi bir tarih vermese de güncellemenin Nisan sonunda kullanıcılara sunulma ihtimali yüksek. Microsoft'a yakın kişiler şirketin güncellemeyi başlangıçta planlandığı gibi 10 Nisan'da yayınlamayı düşündüğünü ancak yükseltme sisteminde hala var olan bazı hatalar nedeniyle bunu ertelediğini iddia ediyor.

    temmuz temmuz (12505)