Windows 10 Redstone 4 yani Sürüm 1803 gelmedi?

Arkadaşlar Windows 10'un 4. büyük güncellemesi bu akşam 9'da gelecekti. 3 adet yeni güncelleme geldi ama o gelmedi.

Sürüm 1709 04 toplu güncellemesi geldi, 1803 hala yok.. Sizde durum nedir?

vulu vulu (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    "Windows 10 Redstone 4 (Spring Creators Update) Yayım Tarihi:

    Kaynaklarımıza göre, Microsoft, Windows 10 Redstone 4, diğer ismiyle Spring Creators güncellemesi 2 hafta içerisinde resmi olarak başlayacaktır. Ancak, çıkış aşamasından sonra Spring Creators güncellemesinin herkes tarafından kullanılabilir hale gelmesi yaklaşık 2 ay sürecek." (9 Nisan Tarihli thewincentral.com haberi).

    https://thewincentral.com - Windows 10 News (İngilizce) (Tıkla)

    @farurhenho @toprak34 @vulu

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Aynı konuda birden fazla başlık açmak yerine eski bir konuyu düzenleyerek, ekleme yaparak hortlatabilirsin. Böylece karışıklığı önlemiş olursun. Redstone 4'ün gelmemesinin bizimle bir alakası olabilir mi?

      Biz de kullanıcıyız, yapacak bir şey yok. İlla istiyorsan Windows Insider Program'a kayıt ol, her güncelleme ilk sana gelir.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @farurhenho Ama Insider'a kayıt olursa güncellemeler hatalı olabilir, sonuçta geliştiriciler için yapılmış bir program :) toprak34 6 yıl önce
      • Gülü seviyorsa dikenine katlanacak. omercik 6 yıl önce
      • Size de geldi mi anlamında sormuştum.. vulu 6 yıl önce
      • Evet bana da 3 güncelleme geldi ama redstone 4 gelmedi. omercik 6 yıl önce