Windows 10 Redstone 5 ne zaman çıkacak?

Windows 10 Redstone 5 Sürüm 1809 ne zaman çıkacak? Bu konu hakkında bir bilgi var mı?

jikol jikol (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft, Windows 10 için her sene düzenli olarak iki büyük güncelleme yayınlıyor. Bunlardan birincisinin yayın tarihi Mart ila Nisan arasında değişirken ikincisinin yayın tarihi ise Eylül ile Ekim arasında değişiyor. Redstone 5 güncellemesi ise bu sene yayınlanacak olan ikinci büyük güncelleme olacak ve Eylül veya Ekim 2018'de tüm kullanıcılara dağıtılmaya başlanacak.
    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 4-5 ay var yani. jikol 5 yıl önce
    • İlkbahar güncellemesi ve sonbahar güncellemesi.. Öyle.. @jikol temmuz 5 yıl önce