Windows 10 Redstone 5 Sürüm 1809 ne zaman çıkacak?

Ayrıca, Windows 10 Redstone 5 Sürüm 1809 son mu olacak? Redstone 6 gözükmüyor. Windows 11, 12'mi gelecek?

nuteya nuteya (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekim ayı içerisinde çıkacak. Herhalde Ekim "Salı guncellemeleri" ile dağıtımına başlanır.

    Restone 5 son surum güncellemesi  olacak diye bir şey yok. Tam tersine resmi açıklama Windows 10'nun son Windows işletim sistemi olacağı ve gelişmelerinin sürüm güncellemeleri ile devam ettirileceği şeklinde. Bu açıklamanın üzerinden 3 seneden fazla bir zaman geçti  ve bunu reddeden (yada iptal eden, geçersiz kilan) başka bir açıklama yapılmadı.

    Her yeni Redstone güncellemesi öncesi bu sonmu diye sorulur yada bir takım platformlarda son olduğu ileri surulur ama her defasinda bunun aksi olur. Yine aynısı olacaktır bundan hiç kuşkun olmasın.

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 1 ay var yani. Temiz kurulum yapacaktım da.. nuteya 5 yıl önce