Windows 10 redstone sürümü nedir? Özellikleri nelerdir? Ne zaman çıktı?

Arkadaslar merhaba başlıktada gördüğünüz gibi soruların cevabını öğrenmek istiyorum pcim formatlık hale geldide 00000x0000f hatası veriyor neyse merak ediyorum...

Tesekkur ederim.

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Site içi "Windows 10 redstone sürümü nedir?" araması sonuçları (tıkla)

    Herhalde şu anda kullanmakta olduğun ve problemli olduğunu belirttiğin işletim sisteminde Windows 10, öylemi?

    Eğer öyleyse hiç format atmadanda sistemini sıfırlayabilir ve daha sonra windows güncellemeleri yoluyla en son Windows 10 sürümü Redstone 3'e (sürüm 1709'a) geçebilirsin:

    Windows 10 Nasıl Sıfırlanır? (tıkla)

    Veya bu sistem yenileme yükseltme işleri için;

     Windows 10 Güncelleştirme Yardımcısı aracını/yolunu kullanabilirsin (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz abi pc açılmıyor ki sıfırlıyayım :( elimde cd veya usb ile yapılcak birsey yok :(((((( kralkatili123 6 yıl önce
    • Belki 17kasımda düzeltirim :) int kafeye gidip dosyaları atarm ha bu arada @temmuz abi internet kafede flash takıp flasha dosya atabiliyomuyuz hiç gitmedim de birax acemiyim :( kralkatili123 6 yıl önce
    • @temmuz abi yardımını bekliyorum kralkatili123 6 yıl önce
    • Klavyede shift tuşuna basılı tutarak PC'yi açmayı ve bu yoldan "Kurtarma" seçeneklerine girmeyi dene, oradan yaparsın. Eğer bu yolda uygulanamıyorsa başka bir PC'den mesajımda paylaştığım linkten media oluşturma aracını (MediaCreatinTool.exe) download et ve bu araç vasıtasıyla bir Windows 10 yükleme medyası oluştur (Bunun için sana bir flash bellek veya boş bir DVD medya gerekecektir, bunları bir yerlerden temin etmelisin, başkada yolu yok). Taha sonra elde ettiğin bu DVD veya flash bellek yükleme medtyasıyla formatını çek. Başla hele bir sen, hiçte zor olmayacak göreceksin. Kolay gelsin @kralkatili123 temmuz 6 yıl önce
    • Eğer şu andaki -açılmayan- Windows 10 işletim sistemin yasal lisanslı ise yine aynı Windows 10 yükleme dosyasını download etmeli ve onu yüklemelisin. Yoksa (başka bir sürüm kullanırsan) formattan sonra "etkinleştirme/lisanslama" problemi çıkar. Bunuda unutma @kralkatili123 temmuz 6 yıl önce