Windows 10 redstone?

Arkadaşlar bu windows 10 redstone nedir bide bu güncelleme bana hala gelmedi nasıl alabilirim ?

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10.1 RedStone güncellemesi Windows'un 10 için çıkardığı büyük güncelleme paketinin adıdır.Güncelleme paketi bu kadar büyük olduğundan ismi de yeni bir işletim sistemi vari olmuş.Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

    Güncellemeyi Güncellemeleri Denetle ekranında bulamazsanız, el ile yüklemeyi de deneyebilirsiniz.

    Buradan Windows 10 yükleme aracını indirin.Aracı çalıştırdıktan sonra şimdi yükselt seçerseniz Sürümünüzü güncellemiş olursunuz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

     windows 10 redstone günceleştirme paketti anlamına geliyor günceleştirme ayarları otamatik ise sizede gelmiştir

    gübceleştirmeleri denetle yi tıklatın eksik günceleştirme varsa bulur yükletir

    candan candan (4301)