Windows 10 Rezerve ettikten 1 yıl sonra indirebilir miyim?

Ben windows 10 için rezerve aldım 1 yıllık ücretsiz indirebiliyormuşuz.Ben bunu o 1 sene bittikten sonra istediğim zaman indirebiliyormuyum?

egemen egemen (1)
8 yıl önce sordu

  • Keşke önce bir uzmanım.net arama motorunda Windows 10 ücretlimi yazıp aratsaydın. Sorduğun sorunun cevabını fazlasıyla bulabilirdin. Konu açmadan evvel site içi bir arama, araştırma yapmak lazım. temmuz 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Windows 10'u 1 yıl sonra indirirseniz ücretsiz yükseltme hakkından yararlanamazsınız.

Microsoft'un ücretsiz yükseltme teklifi 1 yıl için geçerli.

murat murat (12492)