Windows 10 Rezerve ettim, Ne Zaman Güncelleme Gelir?

Arkadaşlar WİNDOWS 10 REZERVE butonu bugün WİNDOWS 8.1 bilgisayarıma ulaştı. Rezerve ettim WİNDOWS 10 29 TEMMUZ'DA çıktı acaba bilgisayarıma zaman gelir ?

Teşekkür Ederim.....

selcukulusal selcukulusal (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Herhalde çok beklemezsin ama dahada çabuk olmasını istiyorsan zaman zaman el ile Windows güncellemeleri çalıştırmalısın; oradan kontrol etmelisin. Bunun Windows 10'un daha erken gelmesini sağladığını kendi tecrübemden biliyorum.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Bu kadar kolay ve kısa olursa benim için çok daha iyi ve güzel olacağını düşünüyorum teşekkür ederim...

      selcukulusal selcukulusal (32)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Dediğim şekilde sık sık yap bu denetlemeyi sen. Mutlaka işe yarayacaktır. :) temmuz 8 yıl önce

      Windows 10  Mediacreationtool programını kullanarak ta yükseltme yapmayı deneyebilirsiniz.

      32 Bit MediaCreation Tool İndirmek için tıklayın.

      64 Bit MediaCreation Tool İndirmek için tıklayın.

      Aracı çalıştırdıktan sonra Bu Bilgisayarı Şimdi Yükselt seçeneğini seçerek yükseltme yapmayı deneyiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)