Windows 10 rezerve sorunu

Windows 10 2 hafta önce rezerve ettim. 2 hafta geçmesine rağmen hala yükseltme bildirimi gelmedi. İlk yaptığımda 2 3 gün içerisinde gelmişti. Şimdi neden uzun sürdü. Rezerve süresimi bitti. Yardım ederseniz sevinirim.

alper15 alper15 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ÜCRETSİZ YÜKSELTME 29 Temmuz 2016' da sona ermiştir. Ürün anahtarınızı öğrendikten sonra ürün anahtarınızın desteklediği işletim sistemini kurabilirsiniz.

    Windows 10 Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenirim?, Temiz Kurulum Nasıl Yapılır?

    ogzkzu ogzkzu (286)