Windows 10 Rezervesi Çalışmıyor

Merhaba ben Windows 8.1 Pro kullanıyorum. Birkaç hafta önce windows 10 rezervesini kabul etmiştim. İki gün önce yani 29 Temmuz tarihinde windows 10 simgesine tıkladığımda yükleme hazır olduğunda haber vereceğiz yazıyordu. Birkaç saat sonra bu simge gitti ve bir bildirim gelmedi. Ama Windows Update'de Windows 10 Rezerve Edildi Diyor dediğim gibi ama bir bildirim gelmiyor C:/ diskindede bir değişiklik olmadı. Lütfen Yardım Edin ben windows 10'u istiyorum.

kullanici175423 kullanici175423 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Aynı sorunu bende yaşıyorum manuel kurulum nasıl olcağınıda bilmiyorum :/

    xthehitman xthehitman (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 rezervasyonu çalışmıyorsa mauel olarak kurulumu başlatabilirsiniz.

      Windows 10 'u nereden indirebilirim? linkinde bahsedilen Windows medya oluşturucu üzerinden medya oluşturmak yerine doğrudan Windows yükseltmesini çalıştırın.

      murat murat (12492)
      8 yıl önce cevaplandı

        Windows update'i el ile çalıştırın, oradan gelebilir.

        Veya HDD C Bölümünde GWX dosyasını arayın. GWX , GWXUX ve GWXUXWorker isimlerinde uygulama (exe) dosyaları bulunucaktır. Bunları tek tek tıklayarak çalıştırın. Bu şekilde "Windows 10 Alın" ikonu (ve/veya ilgili arabirim) görünür hale gelmesi/ilgili arabirimin açılması lazım. Bunuda deneyebilirsiniz.

        Buda olmazsa Sistem Geri Yüklemesi ile bilgisayarınızı bununla ilgili problemin olmadığı bir tarihe geri alabilirsiniz:

        Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

        En son şansınızda herhalde muratın gösterdiği yol olur :)

        temmuz temmuz (12505)
        8 yıl önce cevaplandı

          aynı sorun bendede var dediğiniz yolları izleyerek tekrarr deneyeceğim teşekkür ederm

          ressam875 ressam875 (1)