Windows 10 Sağ Köşedeki İnstagram Bildirim Sesini Nasıl kapatabilirim?

Windows 10 bilgisayar kullanıyorum ve instagram uygulaması yükledim bildirim geliyor ve ses çıkarıyor (sadece bildirim gelmesini istiyorum) bildirim sesini kapatmak istiyorum nasıl kapatabilirim?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildirim sesinden rahatsız oluyorsanız veya bildirim sesini duymalarını istemiyorsanız bu metin altında sorunlarınızı çözebilirsiniz.

    • ilk olarak ''başlat'' iconuna basıyoruz kapatma dügmesi üstündeki ''ayarlar iconuna'' basıp giriyoruz
    • orada ''sistem'' yazan yere basıyoruz koşede ''bildirimler ve eylemler'' giriyoruz aşa iniyoruz
    • instagram buluyoruz üstüne tıklıyoruz ve bir ekran gelecek karşımıza ''yeni bildirim geldiğinde ses çal'' buluyoruz orada kapalı yapıp onaylıyoruz

    ve daha bildirim sesi gelmeyecektir sadece koşede bildirim göreceksiniz rahat edebilirsiniz kimse ses duymaz

    Sadece instagram uygulaması için geçerlidir ses kapatma başka uygulamalar içinde bu yöntemi izlemeniz yararlı olabilir .

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Güzel paylaşımlar yapıyorsun, tebrikler murat 4 yıl önce
    • @murat teşekkürler bl4lev 4 yıl önce