Windows 10 Sanallaştırma

Nox player indirdim bilgisayarı sanallaştır diyor nasıl yapıldığını hiç bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?

ses1842 ses1842 (64)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Nox player yerine BlueStacks kullanabilirsin.

    BlueStacks nedir? BlueStacks nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Bana lazım olan nox plater ama ses1842 3 yıl önce

    hsyn01 hsyn01 (52)
    3 yıl önce cevaplandı

    • çok uzunmuş, ben bunu nasıl yapacam ses1842 3 yıl önce
    • Bilgisayarı win7 ye döndürecektim ama her format başlangıcında mavi ekran geldi ses1842 3 yıl önce
    • yapacağın şey biosu açıp sanallaştırmayı açmak ( eğer bilgisayarın sanallaştırmayı desteklemiyorsa hiç bir emülatörü kullanamazsın , işlemcinin modelini intelin sitesinde araştırarak sanallaştırma özelliği olup olmadığını öğrenebilirsin ) - eğer bilgisayardan anlamıyorsan youtubeda bir sürü video var izleyip kolayca yapabilirsin. hsyn01 3 yıl önce