Windows 10 Ses ayarlarında iyileştirme ve yükseltme yapılabilirmi?

1. Windows 10 Ses ayarlarını yükseltmek?

2.Windows ses ayarları gücünde düzeltmeler yapmak?

3.Düşük hoparlörlerden oyun ve film izlerken yüksek ses almak için windows10 ses yapılandırması nasıl yapılır?

forjest forjest (101)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10 ses kalitesini arttırma işlemleri donanım,seskartı ve kullanılan hoparlörler,Spaker cihazlarının kalitesi ve gücüne göre farklılıklar gözetebilir dolayısı ile genel olarak her pc ve cihazda farklılıklar göstermesi gayet normal olarak karşılanabilir bununla ilgili Uzmanim.net üyeleri için YouTube'a kendi hesabıma windows 10 ses kalitesi düzenlemesine yönelik videolu anlatım yaptım izleyerek daha anlaşılır olacağı kanısındayım saygılarımla.

    WINDOWS10 SES YÜKSELTME İŞLEMİ / VİDEOLU ANLATIM

    https://www.youtube.com/watch?v=hbcw7eTJVqQ

    forjest forjest (101)