Windows 10 ses ve internet yok

Windows 10 Disk Kullanımı %100 sorununu çözmeye çalışırken bir yanlışlık yaptım galiba, ses ve internet gitti. Serviceyle ilgili herhalde. Ne yapmalıyım?

kullanici23860 kullanici23860 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistemi yanlışlık yaptığın zaman öncesi kayıtlı bir geri yükleme noktasına geri yükle:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ses ve İnternet hizmetini devre dışı bırakmış olabilirsiniz.

      • Bilgisayarınızın arama bölümüne msconfig yazın ve enter tuşuna basın
      • Gelen ekrandan Hizmetler sekmesine tıklayın
      • Hizmetler bölümündeki "Tümünü etkinleştir" kutucuğunu işaretleyin ve bilgisayarı yeniden başlatın
      omercik omercik (9418)