Windows 10 Sıfırlama Sorunu

http://i.hizliresim.com/RBGb3n.jpg

Aldigim hata bu windows 10 u sifirladim geldi böyle oldu elimde kurulum cd si usb si yok baska sekilde açamaz miyim?

azatfiratcimen azatfiratcimen (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    cd veya usb kullanarak onarma yoluna gidin başka seçenek yok cd veya usb takın bios ayarlarına girin

    komut istemi yolunu takip edin ve aşadaki komutları girin her komuttan sonra entr a basın ) bu işaretten sonra olan komutlar girilecek yine olmassa yaz

    vidows başlatılamıyorsa komut istemi ne girilecel kodlar
    1) chkdsk   /r   /f   C:
    2) bootrec /fixmbr
    3) bootrec /fixboot
    4) bootrec /scanos
    5 )bootrec /rebuildbcd
    6) Chkdsk /R
    7) sfc   /SCANNOW
    8) C:\ exit

    candan candan (4301)