Windows 10 sıfırlanınca sorun olur mu?

windows 10 1903 single language kullanıyorum sistem dili rusça.bunu sıfırlayarak dili değiştirsem bir sorun olur mu güncellemer açık kullanabilirmiyim

boraevci boraevci (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10 1903 single language da sıfırlarsan yine Rusça gelecek karşına. Amacın dil değiştirmekse dil paketi bulup yüklemen gerekecek. Language Packs (lp.cab) yani dil paketi dosyalarına ihtiyacın var. Windows 10 1903  için türkçe dil paketi baktım ama göremedim.

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      Kullanabilirsin

      omercik omercik (9418)