Windows 10 sıfırlarken %10'da kaldı

Benim bilgisayarım da windows 10 kurulu ve checking mediamarkt hatası aldım lakin bir şey yapmadan bilgisayar bu hatayı aştı sonrasında ben de sıfırlama kararı aldım ama yaklaşık 4 saattir %10 da harddisk 2 tb ssd 250 gb sizce bir problem var mı

rustemtekdemir rustemtekdemir (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Bu arada bu süre zarfında herhangi bir tekrar başlatma görmedim 4 saattir işlemin devam ettiği yönünde bir gidişat var lakin %10 olana kadar 25 dakika filan sürdü %10 da ise 4 saattir bir artış olmadı

    rustemtekdemir rustemtekdemir (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      kardeşim yapman gereken şeyi ssöylüyorum. Diskini al başka bilgisayara tak sıfırla. Tekrar dene olmaz ise başka bilgisayarda o diske işletim sistemi kurmayı dene. Olmaz ise diski değiştirmen gerekebilir. Bu arada sadece diskte değil Kurulum iso sunda da  olabilir.

      huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Merhabalar fikir için teşekkürler lakin ben bekleme kararı aldım toplam 12 saat sürdü ama kendiliğinden direk %90 lara atladı ve bitirdi.Yine de fikir için teşekkür ederim bilgisayarla uğraştığımdan farketmemiştim :) rustemtekdemir 4 yıl önce

      Windows 10'u sıfırlarken aşağıdaki gibi "Her şeyi kaldır"  seçeneğini kullanırsanız sıfırlama işlemi diğerine göre daha uzun zaman alacaktır.

      muvel muvel (332)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Bekleme kararı aldım ve kendi kendine yükleme devam etti teşekkürler :) rustemtekdemir 4 yıl önce

      %100 oldumu ? Sabret sıfırlama ve sistem geri yükleme işlemleri çok uzunn sürebiliyor sistemine göre.

      infinity infinity (402)