Windows 10 sıfırlarken D sürücüsü silinir mi?

windows 10 kullanıyorum en son 4 gb güncelleme yaptım pc formatlamak istiyorum ama 4 gb yaptıgım güncelleme tekrardan indirmemek için sadece C diskinde Kurulu ollan sistemi nasıl Sıfırlarım .

krsn krsn (233)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    4 GB ne güncellemesi yaptın? Aylık güncellemelerin boyutu o kadar değil. Sürüm güncelleştirmesi mi yaptın?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • benim indirdigim iso dosyas da ne kadar format atsam 4 gb güncelleme istiyor sürüm eski heralde ben de her formattan sonra yükleme sıktı 4 gb olmasada 2 gb filan indirme yapıyor krsn 6 yıl önce
    • Ayarlardan sıfırlama yaptığında o an Windows 10'un hangi sürümü varsa onu yükler. Güncelleme yapmak zorunda kalmazsın. Sadece aylık güncellemeleri yaparsın gelmişse. @krsn omercik 6 yıl önce
    • yerel d diskim etkilenmez mi sadece kurulu olan disk sıfırlar. krsn 6 yıl önce
    • Sıfırlarken "sistemin kurulu olduğu sürücüyü temizle" ve "tüm sürücüleri temizle" gibi seçenekler karşına çıkar. "Sistemin kurulu olduğu sürücüyü temizle" seçeneğini seçersen Yerel Disk D sürücüsü etkilenmez. @krsn omercik 6 yıl önce
    • sıfırlama bölümünde dosyaları mı sakla herşiyi sil bölüma her şeyiyn için d umarım D diskim yoktur :) krsn 6 yıl önce
    • O adımdan sonra sana bazı seçenekler de sunacak. Kendine göre seçersin. @krsn omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho saolasın krsn 6 yıl önce
    • "Her şeyi kaldır" seçeneğini seçtikten sonra "Yalnızca Windows'un yüklü olduğu sürücü" ve "tüm sürücüleri temizle" adında iki seçenek daha çıkar. Buradan ilkini seçersen D diskine hiçbir şey olmaz. @krsn omercik 6 yıl önce
    • saolasın krsn 6 yıl önce