Windows 10 sıfırlarken dosyalarımın silinmemesini nasıl sağlarım?

pc yi sıfırlicam ama dosyaları nasıl yedekleyebilirim flasha falan değil pc içinde

Windows 10

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sıfırlarken "dosyalarımı koru" seçeneğini seçersen dosyaların silinmez. Programlar mecbur silinir ona yapacak bir şey yok. Sıfırlamanın mantığı budur zaten.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarın C: ya kayıtlı ise D: ye laydet dosyalarını ama D: ye kayıtlı ise sistem dosyaları C: ye kaydet

      darkcrak darkcrak (5168)