Windows 10 Single Language sürümünden Pro'ya nasıl yükseltilir?

Merhaba,

Windows 10 Home Single Language sürümünü Windows 10 Pro'ya yükseltme yapabilir miyim? Yapabilmem mümkünse biraz bilgi verir misiniz?

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu yasal yollardan yapabilmen için elinde bir Windows 10 Pro lisans anahtarı olmalıdır. Windows 10 Pro ürün anahtarı varsa iki türlü geçiş yapabilirsin:

    1. Lisans anahtarını değiştir yöntemiyle:
      Windows Ayarları > Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme bölümüne gelip "Lisans anahtarını değiştir" diyerek elindeki Windows 10 Pro lisans anahtarını girersin ve otomatik olarak gerekeni yapar.
    2. Format atarak:
      İnternetten Windows 10 Pro ISO dosyasını indirip USB/DVD'ye yazdırarak normal format atarsın. Format atarken istendiğinde yine elindeki Windows 10 Pro ürün anahtarını girersin. Böylece Windows 10 Pro kurulmuş olur.

    Bu şekilde yapabilirsin.

    omercik omercik (9418)