Windows 10 Sistem geri yükleme sorunu

Sorun nasıl ortaya çıktı bilmiyorum ama win10 a yüksettme yaptıktan sonrasında oldu . Hatayı aldığımda pek takmadım sonrasında da gereklimoldu ve uğraştım yapamadım .2 3 defa format attım ama sistem geri yükleme yapıyorum veya oluşturamıyorum. Programlar denedim oluşturanlar var fakat geri yükleme yapamıyorlar. Ne yapmam lazım sizlere güveniyorum.

mehmetkula68 mehmetkula68 (20)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Format atmadan önce geri yükleme noktası oluşturmalısın şuan silinen dosyalar için programlar var shadowexplorer vb. Bunları kullanarak da geri alabilirsin

    talha9797 talha9797 (5)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sorunum dosyalar değil. Sistem geri yüklemedir. Oluşturmada ve yüklemede hata veriyor.

      mehmetkula68 mehmetkula68 (20)