Windows 10 sistem geri yükleme sorunu

Merhaba arkadaşları ben az önce windows 10 işletim sistemi bilgisayarımı kendim oluşturduğum sistem geri yükleme noktasına geri dönmek istedim bilgisayar yeniden başlarken windows hazırlanıyor bilgisayarınızı kapatmayınız yazısı sonra güncelleştirmeleri denetleniyor yazdı sonra sistemi geri yükledi sorun nedir neden böyle yaptı

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir problem yaşanmamış. Her şey normal gerçekleşmiş ve sonuç olarakta başarıyla tamamlanmış, endişe etmemelisin.

    Sistemin güncellemeleri kontrol etmesini problem gibi gördüysen bu kesinlikle problem değildir ve zaten olması gerekende budur. Sistem zaman zaman bu güncellemeleri otomatik denetler, gerekiyorsa (eğer mevcutsa) güncel dosyaları dowload eder ve yüklemesini yapar.

    Güncellemelerin denetlemesinin sistem geri yükleme anına denk gelmesinin sebebi ise geri yükleme noktasının oluşmasından (veya oluşturulmasından) önce güncelleme yok ise ve daha sonra bu güncellemeler yayınlandıysa ondan olabilir. Ama buda bir problem değildir.

    temmuz temmuz (12505)