Windows 10 Siyah Tema Etkinleştirme

Dosya Gezgini için koyu tema nasıl etkinleştirilir?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'daki Dosya Gezgini’nin koyu temasını etkinleştirmek için şu adımları uygulayın:

    1. Ayarları aç.
    2. Kişiselleştirme’ye tıklayın.
    3. Renkler üzerine tıklayın.
    4. “Daha fazla seçenek” altında, Koyu renk seçimini seçin.

    Ayarlar uygulamasında bu seçeneği görmüyorsanız, Windows 10’un desteklenen sürümünü çalıştırmıyor olabilirsiniz. Bilgisayarınızı güncelleyin sorununuz çözülecektir.

    29.08.2020 güncelleme:

    Windows 10 2004 sürümü ile daha da kolay yere eklediler yani daha kolay erişmeniz için yerini değiştiler.

    1. Ayarlara girin.
    2. Kişileştirme'ye girin ve sol taraftan renkler'e tıklayın.
    3. Renginizi seçinden de koyu seçin veya özelleştir'i
    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Umarım işinize yarar @alattin yapılışı ile ilgili video gelir belki darkcrak 5 yıl önce
    • @darkcrak elbette çekerim, sağol paylaşım için alattin 5 yıl önce