Windows 10 Skype önizleme nasıl kaldırılır?

Windows 10'da skype önizleme nasıl kaldırılır?

Windows 10 Skype nasıl kaldırılır?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 10'da skype önizleme nasıl kaldırılır?

    Windows 10 kullanıyorsanız bilgisayarınızda Skype önizleme sürümünün olduğunu fark edebilirsiniz. Normalde Skype, skype web sitesinden veya Windows mağazadan kendi isteğiniz ile yüklenir. Fakat son Windows 10 güncellemeleri ile artık bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenmiş geliyor.

    Windows 10 skype kaldırmak için şun adımları izleyin:

    1. Powershell'i yönetici olarak çalıştırın. Nasıl yapılır bilmiyorsanız:  Powershell yönetici olarak nasıl çalıştırılır
    2. Powershell'de şu komutu kopyalayın ve yapıştırın:
      Get-AppxPackage *skypeapp* | Remove-AppxPackage
      enter tuşuna basın.
    3. İmleç alt satıra indirdiğinde Skype kaldırma tamamlanmış demektir.

    Powershell üzerinden Windows 10 skype kaldırma işlemini kolayca yapabilirsiniz.

    murat murat (12492)