Windows 10 Sürüm 1809 October 2018 Update nasıl yüklenir?

Windows 10 Redstone 5 sürüm 1809 güncellemesi yayınlandı mı?

Windows 10 Redstone 5 nasıl indirilir?

Windows 10 October 2018 güncellemesi indirme ve yükleme nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 10'un yeni büyük güncellemesi Sürüm 1809, bugün itibariyle "Windows 10 October 2018 Update" adı altında yayınlandı. Sürüm 1809 güncellemesini bilgisayarınıza nasıl yükleyeceğinizi anlatacağım.

    Windows 10 October 2018 Update indirme: Windows Update

    1. Adım: Ayarlar'a girin.

    2. Adım: Windows Update'yi açın.

    3. Adım: Güncelleştirmeleri denetle seçeneğine tıklayın.

    windows 10 1809

    Bu aşamada Windows Update aracı, Windows 10 Redstone 5 Sürüm 1809 güncelleştirmesini otomatik olarak indirecek ve yükleyecektir. Bu esnada bilgisayarınızı normal kullanabilirsiniz.

    Windows 10 Redstone 5 October 2018 Update yükleme: Güncelleme Yardımcısı

    1. Adım: Windows 10 indir linkine tıklayın.

    2. Adım: Açılan sayfadaki "Hemen güncelleştirin" seçeneğine tıklayın. Bilgisayarınıza Windows 10 Güncelleme Yardımcısı inecek. İnen dosyayı çalıştırın.

    hemen güncelleştirin

    3. Adım: Windows 10 Güncelleme Yardımcısı açıldıktan sonra Sürüm 1809 güncellemesini yüklemeyi önerecektir.

    4. Adım: "Şimdi Güncelle" seçeneğine tıklayın.

    windows 10 sürüm 1809 yükle

    Bu aşamada Windows 10 Güncelleme Yardımcısı, Windows 10 Redstone 5 Sürüm 1809 güncellemesini otomatik olarak indirecek ve yükleyecektir. Bilgisayarınızı normal kullanmaya devam edebilirsiniz.

    Windows 10 1809 October Update yükleme: ISO dosyalarını direkt indirme

    Windows 10 1809 October 2018 Update iso dosyası nasıl indirilir? linkine tıklayarak Windows 10 1809'un ISO dosyalarını direkt indirebilir ve kurulum yapabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      temmuz temmuz (12505)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Ben de şimdi indiriyorum, bakalım neler değişmiş :) omercik 5 yıl önce
      • Bende kurulum 12 - 13 dakika falan sürdü ama bende iyi ve kaliteli bir SSD var. Normalde sabit diskler için bu süre çok daha farklı olabilir. Kolay gelsin @farurhenho temmuz 5 yıl önce