Windows 10 Sürüm 2004 Sorunları Giderildi mi ?

Windows 10 SÜRÜM1909 IS Derlemesi 18363.959 kullanıyorum. Windows 10 sürüm 2004 güncellemesi bana kaç gün önce geldi, isteğim dahilinde güncelleme seçeneği sundu ama gördüğüm,duyduğum kadarıyla sorunlu bir güncelleme imiş. Bende çekindim güncelleme yapmaya. Güncelleme yapmak istiyorum. Söylenilen sorunlar düzeltildi mi? Ona göre güncelleme yapayım.

erhan23 erhan23 (10)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hayır sorunlu değil, aktif olarak kullanıyorum herhangi bir sorunu bulunmamakta, güncel kalmak her zaman iyidir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • tamam teşekkür ederim, geçiş yapayım o zaman. erhan23 3 yıl önce

    Bir çok sorunu düzelttiler. Uzun zamandır 2004 sürümünü kullanıyorum fakat şu ana kadar herhangi bir hata vermedi. 2004 sürümüne geçeceksen sürekli güncel kal fakat güncellemeleri yapmadan önce geri yükleme noktası oluştur çünkü yeni güncellemede hata olursa geri yüklersin bilgisayarını.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim, dediğiniz gibi yaparım artık. erhan23 3 yıl önce